Sıkça Sorulan Sorular...

Duvar Sticker nedir nerelerde kullanılabilir ?

Duvar Sticker yepyeni bir dekorasyon anlayışıdır. Çok kısa bir sürede herhangi bir yapışkan yada karmaşık aletler kulanmadan, bir makas ve bir bez ile kolayca hiç yorulmadan uygulanır. İstediğiniz zamanda aynı rahatlıkla söküp çıkarılabilir.Duvar Sticker plastik alaşımlı kendinden yapışkanlı vinil malzemeden üretilmektedir. Plastik özelliği sayesinde kağıt stickerlere oranla çok daha fazla dayanıklıdır, kalkma, ayrılma yapmaz. Dış alanda 8 yıl, iç alanda sonsuz garantisi vardır. Yapıştırılmaması gereken yerler sadece sıvalı duvarlar ve ısı yayan cihazlardır.,

Duvar, duvar kağıdı, fayans, ayna, cam, mobilya,beyaz eşyalar, sert zemin döşemeleri, tavan, alçıpan, tahta?Ve daha bizim aklımıza gelmeyen sizin geliştireceğiniz bir çok yer.Çıkarmak için herhangi bir ekstra solüsyona yada bir alete gerek yoktur. Elinizle tutup yavaşça ayırmanız yeterlidir. Ürünümüz plastik alaşımlı olduğu çıkarırken deforme olur ve tekrar kullanımı mümkün değildir.

Duvar Sticker Uygulamak zormudur ?

Son derece kolay ve yorucu olmayan bir uygulama yöntemi vardır. Stickerin arkasındaki beyaz kağıdı ayırınca, sticker şeffaf olan transfer kağıdında kalır. Üzerinde sticker olan transfer kağıdını duvara, önceden ayarladığınız yerine yapıştırın. Bir bez ile üzerinden bastırın ve transfer kağıdını yavaşça stickerden ayırıp çıkartın.

 

Duvar Sticker Uygulanacak Duvarın Mutlaka Saten olması mı gereklidir ?

Hayır, Yağlı boya hariç düz olan her türlü düz duvara yapışır. Saten,plastik,su bazlı ve duvar kağıdı üzerine rahatlıkla uygulanır.Anccak görüntü kalitesi ve uygulanabilirlik kolaylığı açıdından düz saten duvarlar daha verimlidir.

 

Duvar Sticker Sökülürken duvarıma zarar verir mi ?

Eğer duvarınızın alçısı iyi yapılmamışsa altta Astar boya yoksa veya kalitesiz bir boya kullanılmışsa bölgesel olarak tahribat yapma olasılığı vardır. Duvarınızın kalitesine güvenmiyorsanız çıkarırken bir fön makinesi ile ısıtarak stickerin yumuşamasını sağlabilirsiniz.

 

Duvar Saatler , kullanımı ve dikkat edilmesi gerekenler nelerdir ?

Evlerinizin dekorasyonunda yeni ürünlerimizden olan dekoratif saatlerimiz ile dahada farklı ve özel bir hal alacak.. 
Duvar saatlerimiz Laser ile kesimi yapılan özel materyallerden üretilmektedir. Bu sebeple ahşap ürünler gibi nemden ve sudan etkilenmezler ( elektronik kısımları hariç.) bu sayede dayanımları hat safhaya çıkartılmış olur. Saatlerimizden satın aldığınızda size ambalajı içerisinde çalışır durumda pil,akrep yelkovanı ile hazır şekilde gelecektir. 
Satın aldığınız paket içinden saatiniz üzerine monte edilmiş bir biçimde, elektronik düzenek, akrep, yelkovan ve saniye ibresi ile gönderilecektir. 

Duvar saatlerinizi uzun süre keyifle kullanabilmeniz için aşağıdaki konulara dikkat etmenizi rica ederiz. 
Saatinizi ambalajından çıkartınız. Pili arkadaki mekanizma yuvasına, pil kutuplarına dikkat ederek takmadan önce akrep, yelkovan ve saniye kolunu elinizle saat 12.00?yi gösterecek şekilde ayarlayınız. Akrep , yelkovanve saniyenin saat 12.00?yi gösterecek biçimde yerleştiğinden emin olduktan sonra sadece yelkovanı, parmağınızın ucu ile saat yönünde çevirerek bulunduğunuz zamana göre ayarlayınız. Pili yuvasına takar takmaz saatiniz çalışmaya başlayacaktır. 
Saatinizi dikkatlice arkadaki kancasından duvarınızdaki çiviye takınız. Duvar saatlerinizi dış mekanlarda ve aşırı ısıya maruz kalacak alanlarda ( balkon,bahçe,soba yanı , şömine üstü vb) kullanmamanızı öneririz. Elektronik aksamın temizliği ve pillerin akıntı yapmamsına karşılık uzun süre kullanmayacaksanız pili yuvasından çıkarınız. 
Saatinizi temizlerken sadece nemli cam bezi kullanın.sert cisimler ve kimyasallar kullarak temizleme yapmayınız. temizlik esnasında akrep, yelkovan ve saniye kollarına dikkat ediniz.

 

Büyüme Tabloları ve Boy cetvelleri hakkında bilgi alabilirmiyim ?

Büyüme boy cetvellerinin duvar sticker ürünlerinin uygulanışından herhangi bir farkı yoktur. Tozdan ve nemden arındırılmış her türlü ( ısı yaymayan ) duvar,dolap,kapı,cam vb yüzeyde kullanılabilir. 
Kişiselleştirilebilir modellerinde tamamen çocuğunuza özel Resim, yazı, slogan vb materyaller ile EK ÜCRET İSTENMEDEN ürettirilebilir.

Mobilya Sticker Ürünler Hakkında Bilgi Alabilirmiyim ?

 Mobilya sticker ürünleri standart ebatlı ürünler ve kişiye özel ürünler olarak ikiye ayrılmaktadır. Standart ebatlı mobilya stickerlere örnek İKEA mobilyaları için üretilen sticker modelleridir.Sitemizde İKEA LACK model sehpaları için üretilen modellerimizi. Herhangi bir ölçü ebatı kontrolu yapmanıza gerek kalmadan sipariş verebilirsiniz.

Bunun haricinde gene aynı kategorideki DMS01 kodlu ürünlerden itibaren olan modellerde ise tamamen evinizdeki mobilyaların ölçülerini alarak bize özel sipariş ürettirebilirsiniz.
Mobilya sticker ürünleri dijital baskı tekniği ile üretildikten sonra renklerin solması ve çizilmelere karşı 300 mikron kalınlığında özel laminasyon ile kaplanmştır. Bu sayede stickerleri nemli bez ile temizliğini yapabilirsiniz.

 

Duvar Posteri - Resimleri hakkında bilgi alabilirmiyim?

Duvar resimleri arkası kendnden yapışkanlı alman malı kağıtlar üzerine dijital baskı tekniği ile üretilmektedir. 
Bu sayede normal duvar kağıtlarını uygulamak için kullanmanız gereken ekstra bir yapıştırıcıya gerek yoktur.
Uygulama videosunu inceleyerek fikir edinebilirsiniz

Özel sipariş vermek ve detay bilgi almak için size nasıl ulaşabilirim ?

Üye olduktan sonra sitemizdeki HESABIM kısmında yer alan DESTEK TALEPLERİM kısmından istediğiniz bilgiyi bize mesaj ile ulaştırarak. 0 232 207 07 17 / 18 /19  Nolu telefonumuzdan destek alarak , veya [email protected] mail adresimizden bize ulaşarak mesai saatleri içerisinde destek alabilirsiniz.